Sladká pomazánka z Lučiny

89%

Porcí

4

Příprava

5 min

Hlasuj

Ingredience

  • 2 kostky Lučiny
  • 1 větší mrkev
  • cca 90 g rozinek
  • 80 g nalámaných vlašských ořechů
  • pár kapek citronové šťávy (z citronu)

Milujete pomazánky stejně jako my? Co si ji jednou zkusit připravit i ve sladké verzi? Nečekejte hory cukru a podobně 🙂 Sladit se bude rozinkami a mrkví 🙂 Za pár minut tak budete mít hotovou snídani nebo odpolední svačinku pro děti i sebe. A pozor. Zvládnou to i vaše děti!

Pusťte děti do kuchyně – hurá na sladkou pomazánku!

Mrkev dětem oškrábejte (ty starší už to zvládnou také) a umyjte. Na jemném struhadle nastrouháme. Přidáme do misky z lučinou a promícháme s rozinkami a nalámanými vlašskými ořechy. Lehce zakápneme pár kapkami citronu a pořádně promícháme. A máme hotovo 🙂

Namazat můžeme na domácí pečivo.

Zajímá vás, co je u mě nového? Přihlaste se k odběru chutných novinek (recepty, soutěže a další zajímavosti okolo blogu).

Podle zákona o ochraně osobních údajů je nutné udělit Souhlas se zpracováním osobních údajů. Požadované údaje zpracovávám konkrétně za účelem zasílání newsletterů -novinek z blogu. Stisknutím tlačítka "Registrovat se" dáváte automaticky souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje.

pomazanka-pro-deti pomazanka-z-luciny-sladka sladka-pomazanka-pro-deti recepty-pro-deti lucinova-pomazanka recept-na-pomazanku-pro-deti pomazanka-s-mrkvi lucinova-pomazanka-nasladko sladka-pomazanka-bez-cukru recepty-detem-pomazanka recept-pro-deti-zdravy

 

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...
88.888888888889 0 100