Kuchařka

Kuchařka Recepty dětem

 

AKTUÁLNĚ VYPRODÁNO

Moje skladové zásoby zmizely jako pára nad hrncem, ale nesmutněte. Kuchařku si můžete koupit téměř ve všech knihkupectvích. Např. u Dobrovského → koupit kuchařku Recepty dětem ←.

 

86 nových receptů pro celou rodinu, které jinde nenajdete – nechtěla jsem jít cestou publikování již zveřejněných receptů, a tak jsem pro vás téměř rok připravovala zbrusu nové dobroty. Celkem v kuchařce najdete 103 receptů rozdělených od jara do zimy a speciální kapitoly Velikonoce a Vánoce. Vše připravené ze sezónních a lokálních surovin, které jsou běžně dostupné. Kuchařka RECEPTY DĚTEM – Vařte pro děti tak, aby chutnalo i vám, čeká jen na vás.

Už máte svoji kuchařku doma? Foťte připravená jídla a kuchařku a označte příspěvek na Facebooku jako @Recepty dětem a na instagramu jako #kucharkareceptydetem

 

♥ ♥ ♥


Cena: 299 Kč

Dopravné a balné: 61 Kč (Česká pošta)

Platba: předem převodem

Doručení: odesílám do 2 dnů od doručení platby

Ukázka z kuchařky ♥

Formát: 210 x 265 mm vázaná s laminovaným potahem


♥ ♥ ♥

Obchodní podmínky

[ccf_form id=”8505″]

kucharka-pro-deti

Co jsem pro vás v kuchyni připravila?

Polévky, snídaně a svačiny, dezerty, nápoje, polévky i hlavní chody. Těšit se můžete například na domácí těstoviny s chřestem, pečeného králíka s jarní nádivkou, pečené koblihy, variaci vajíčkových pomazánek, karobové a levandulové sušenky, špagety našeho táty, domácí limonády, zmrzlinu, karobové vafle s borůvkami a s mátovým krémem, nejlepší rajskou polévku, makovec, vyhlášený řepový burger, podzimní salát, krém z bílých fazolí, zimní pomazánky, punč na zahřátí, vánoční palačinku a pozor, prozradím vám i rodinný recept na ty nejchutnější svatební koláčky!

Máte chuť? Kupte si kuchařku a pusťte se do vaření ♥

Oficiální popis kuchařky Recepty dětem

Dlouho jsem si lámala hlavu nad tím, jak celou kuchařku pojmout a co bude všechny recepty spojovat. Často se stává, že hledáme zbytečně daleko od sebe a nedíváme se na to, co máme přímo před očima. To stejné se stalo i mně. Není třeba trávit v kuchyni dvojnásobek času. Vařte jídla pro děti tak, aby chutnala i vám. Přesně toto je to, co vystihuje moje recepty na blogu a teď i zde v kuchařce. Recepty skládám tak, aby buď vyhovovaly celé rodině, nebo aby šla v určité fázi receptu jednoduše oddělit porce pro děti a zbylá část dochutit pro dospělé. Díky tomu, že u nás v rodině nikdo netrpí žádnou potravinovou intolerancí, je tato kuchařka zaměřena zeširoka. Sestavila jsem si navíc vlastní rovnici, která přesně vystihuje styl našeho stolování: kvalitní + sezónní + lokální + láska + zdravý rozum = náš směr stravování. Proto tedy sami vždy uvažte, zda jsou pro vás dané suroviny vhodné. A nezapomeňte! – pokrmy připravujte s láskou – jak k samotným surovinám, tak k lidem, kteří je budou jíst.

Vaše Gábi

kucharka-s-recepty-detem

ukazka

kucharka-s-recepty-pro-deti recepty-pro-deti-kucharka kucharka-pro-deti darek-na-vanoce-kucharka darek-pro-manzelku kniha-recepty-detem-darek recepty-pro-deti-kniha

 Poděkování:

Děkuji svojí rodině a přátelům za chválení i kritiku jídel a neustálou oporu. Pokud nám něco nechutnalo, tak to do kuchařky nesmělo. Děkuji Albatrosu za šanci a to, že mohu žít svoje sny. Děkuji za podporu  e-shopu Vše na vaření, kde najdete nejen odborníky v tom, co dělají, ale hlavně lidský přístup. Děkuji inspirativním lidem z Ima dekor za to, že moje fotky v kuchařce vypadají i díky jejich hrníčkům a talířkům mnohem chutněji. Děkuji Ondrovi, že nás tak krásně vyfotil. A děkuji hlavně vám, moji čtenáři a fanoušci, protože bez vás by tato kuchařka nebyla.

 

 

 

Summary
product image
Aggregate Rating
4 based on 8 votes
Brand Name
Kuchařka
Product Name
Recepty dětem
Price
299
Product Availability
Available in Stock