Blog

SOUTĚŽ o 3 balíčky Betula a kuchařky

Už když jsem psala recenzi a moje postřehy ohledně kozího a kombi kolostra, tak mi přišla spousta reakcí a dotazů. A protože je nejen pro mě imunita důležitá a považuji zdraví a celkovou rovnováhu za to nejvzácnější, co máme, tak jsem strašně moc ráda, že vám mohu dopřát tuto soutěž, ve které na vás čekají skutečně hodnotné ceny právě od Betuly!

Tak hodně štěstí!

James Louis K Stevenson

Co můžete vyhrát?

  1. cena: VÁNOČNÍ BALENÍ 2X KOZÍ KOLOSTRUM + LUXURY FRUIT v hodnotě 2990 Kč + kuchařka Recepty dětem s věnováním pro označeného přítele na FB
  2. cena: KOMBI KOLOSTRUM A PLYŠÁK BETULKA v hodnotě 990 Kč + kuchařka Recepty dětem s věnováním pro označeného přítele na FB
  3. cena: LYOFILIZOVANÉ JAHODY A BORŮVKY v hodnotě 398 Kč  + kuchařka Recepty dětem s věnováním pro označeného přítele na FB

Jak vyhrát balíček od Betuly a kuchařku?

  1. Staňte se fanoušky (dejte lajk stránce) FB profilu Recepty dětem a Betula.
  2. Napište mi do komentáře pod soutěžní příspěvek, který produkt z nabídky https://www.betula.cz/obchod/ byste rádi vyzkoušeli.
  3. Udělejte radost někomu dalšímu, označte ho pomocí @ a v případě, že vylosuji zrovna vás, tak váš označený přítel získá kuchařku Recepty dětem s věnováním.

 

Po uzavření soutěže vylosuji online generátorem 3 výherce. První číslo vyhrává 1. cenu, druhé číslo 2. cenu a třetí číslo 3. cenu.

Soutěž trvá od 3. 12. 2018 do 9. 12. 2018 do 20:00 hod. Pak následně proběhne losování a vítěze oznámím v pondělí 10. 12. 2018.

Výherce bude oznámen v příspěvku a na FB stránce Recepty dětem a bude kontaktován osobní zprávou přes FB.

Soutěže se mohou účastnit všichni fanoušci ve věku nad 18 let a s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky.

Soutěž pořádá Gabriela Bartošovská, autorka blogu Recepty dětem a není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

Osobní údaje předávají pouze vítězové a to za účelem odeslání výhry. Osobní údaje nejsou dále nijak zpracovávány. 

3. cena

ovoce-soutez

2. cena

soutez-blog

1. cena

soutez-recepty

3W2B5342 3W2B5336

Kategorie

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...