Blog

Zákuskárna Blansko

Jakmile se otevřela v Blansku nová cukrárna, slyšela jsem o ní ze všech stran téměř denně. V práci, doma od mamky i od kamarádek. Všichni byli ze Zákuskárny naprosto paf. A tak jsme se tam vydali také. A všichni měli pravdu. V tichých blanenských vodách hodnotím tento počin skutečně jako krok někam dál. Tedy co se nabídky týče. Nutno dodat, že všechny zákusky jsou “kalorické bomby”, ale jednou za čas určitě můžeme hřešit všichni 🙂

Krásná a útulná Zákuskárna

Interiér cukrárny vypadá jako z pohádky pro malé princezny. Kdo má rád růžovou, tak se tu musí cítit jako ryba ve vodě. Ale i přes jasnou dominanci této barvy to nepůsobí kýčovitě. Navíc se mi líbí tematicky obrázkové dekorace na zdích a krásné vintage polštářky na sedačkách.

Jako samozřejmé beru to, že je celá Zákuskárna nekuřácká. Počet míst je cca 25 a škoda je, že není kde mít letní zahrádku. Úplně si dovedu představit nabídku domácích limonád a letních zákusků. Parkovat můžete kousek dál “pod kinem” nebo dojít z centra města.

Sladkosti, chlebíčky a výborná káva

Menší dorty k svátku, narozeninám nebo jen tak, spousta zákusků, chlebíčky a klasické cukrovinky. To vše zde najdete a nesmí chybět ani dobrá káva. V tomto případě dokonce moc dobrá káva. Já si tedy dávám už jen klasické lungo bez mléka i cukru, takže hodnotím skutečně jen chuť kávy 🙂 Ale třeba mamka byla spokojená i s latéčkem 🙂

Ceny naprosto odpovídají (například oproti některým brněnským cukrárnám jsou dokonce nižší), a tak pokud chcete změnu od klasických větrníků a špiček (ty tady totiž nenajdete), tak tady budete spokojení.

Kde cukrárnu najdete?

Blansko, Smetanova 12.

Webové stránky ani FB zatím Zákuskárna nemá.

Zajímá vás, co je u mě nového? Přihlašte se k odběru chutných novinek (recepty, soutěže a další zajímavosti okolo blogu).

Podle zákona o ochraně osobních údajů je nutné udělit Souhlas se zpracováním osobních údajů. Požadované údaje zpracovávám konkrétně za účelem zasílání newsletterů -novinek z blogu. Stisknutím tlačítka "Registrovat se" dáváte automaticky souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje.

zakuskarna_blansko_cukrarnarecenze_cukrarna_blanskocokoladovy_zakusek kokosovy_zakusek recenze recenze_cukrarna zakuskarna zakuskarna_blansko nova_cukrarna_blansko

 

Summary

Kategorie

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...