Blog

Osvěžovna u Lojzičky

Nevím jak vy, ale mně by se pracovní týden, co má 4 dny líbil. Znamenalo by to totiž, že víkend bude mít 3 dny, stejně jako teď byly 2 prodloužené víkendy. To bylo škoda zůstat doma, takže jsme vyrazili na výlet směr Lomnice a Veselská Lada. Přidám vám sem i trasu, cesta ze Šerkovic do Lomnice je krásná, cyklostezka, kde ale najdete i turisty a jezdce na kolečkových bruslích. Je to příjemná procházka po rovince. Pak do Veselí vás čeká kopeček, ale dá se to v pohodě zvládnout 🙂

trasa

Jak už to tak bývá, vždy si dopředu zjišťuji, kde se cestou i najíme nebo stavíme na dobrou kávu. Našla jsem lákavou Osvěžovnu u Lojzičky a bylo jasno. A jsem ráda, že jsme tam pak vážně zašli. Prostředí je to nádherné, pohodové, takové, že na vás dýchne dovolenková atmosféra. Děti se mohou vyblbnout na houpačkách, trampolíně, písku a prohlédnout si zvířata. Rodiče mohou být v klidu, protože k silnici to je daleko.

Co se týče jídla, tak místní kuchař a majitelé razí heslo, že z místních surovin se vaří nejlépe, takže jsem byla spokojená. Co nás trochu zamrzelo, že jsme se těšili na jídla, která jsou na internetu (děti na koprovku), ale na místě mají jen stručnější jídelní lístek. Vše zachraňuje aktuální nabídka jídel, které jsou spíše k hotovkám, ale nutno dodat, že byly na 1. A sladká tečka v podobě bábovky byla příjemná (i když by nemusela být posypaná tunou vanilkového cukru :-)).

Na pití domácí limonáda, pivo z minipivovarů a káva Lavazza rozhodně neurazí 🙂 V sezoně by to určitě chtělo více personálu, protože už teď to bylo krapet na knop 🙂 Ale na takovém místě se čeká krásně 🙂

Takže moji milí, pokud máte cestu kolem, tak Osvěžovnu u Lojzičky doporučujeme.

Zajímá vás, co je u mě nového? Přihlaste se k odběru chutných novinek (recepty, soutěže a další zajímavosti okolo blogu).

Podle zákona o ochraně osobních údajů je nutné udělit Souhlas se zpracováním osobních údajů. Požadované údaje zpracovávám konkrétně za účelem zasílání newsletterů -novinek z blogu. Stisknutím tlačítka "Registrovat se" dáváte automaticky souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje.

 


3W2B1214
Osvěžovna u Lojzičky3W2B1212 3W2B1211 3W2B1219 3W2B1217 3W2B1224 3W2B1228 kam-s-detmi lomnice 3W2B1173 3W2B1159

Kategorie

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...