Blog

Jablečný koncentrát – tip na pití

Určitě stejně jako já často přemýšlíte, co dát dětem pít. Samo sebou je nejideálnější pít čistou vodu, ale čas od času je dobré dětem dopřát i jinou variantu. Na tento jablečný koncetrát jsem narazila u kamarádky Dáši už dvakrát. Jen poprvé jsem se zapomněla zeptat, co že to je za zázrak 🙂 Podruhé už se tak nestalo, a proto vám můžu nabídnout další super tip.

Jablečný koncentrát Severofrukt

Složení

Pouze koncentrovaná jablečná šťáva – bez přidaných aromat, barviv, cukrů či konzervantů!

Použití

Balení je po 750 ml, ředění se doporučuje 1:12 koncentrát:voda, ale je pouze na vás, jak moc chcete mít výsledné pití sladké. Z osobní zkušenosti vím, že stačí vážně málo a i dětem to tak stačí.

Chuť

Je nepřekonatelná. Zatím žádný jiný kupovaný sirup nebo juice nám více nechutnal – nepočítám tedy přímo jablečný mošt.

Cena a kde sehnat

Cena se pohybuje v rozmezí 120 – 140 ,- za 750 ml. K sehnání jsou ale i balení po 300 ml nebo pro větší  spotřebu po 5  l.

Seženete ve velké spoustě obchodů se zdravou výživou nebo na internetu. Druhů je více, seženete například i kombinaci s červenou řepou, hruškou, arónií nebo černým rybízem.

 

Na internetu se lze i dočíst, že tento koncetrát se stal vítězem v “Testu Dnes” a nese označení kvality “Klasa”. Pokud hledáte něco kvalitního a navíc cenově dostupného – ano, balení 750 ml vydrží dlouho a rozhodně se vyplatí, pak ho určitě vyzkoušejte.

jablecny-koncentrat-deti

 

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...