Blog

Soutěž o dětské zástěrky

Mám tu pro vás poslední soutěž, kde můžete získat odměnu přímo ode mě. Vybrala jsem pár látek a moje šikovná kamarádka Zuzka pro vás ušila parádní dětské zástěrky. Ráda bych vám ještě jednou poděkovala za účast ve všech kolech soutěží a hlavně za náramnou podporu, kterou mi neustále dáváte. Ať už tím, že se vám líbí mé recepty na Facebooku nebo krásnými vzkazy do zpráv a mailu. I když to může znít jako naprosté klišé, tak mi věřte, že je to pro mě “hnací síla”, která mi dává chuť připravovat pro vás dál nové recepty a tipy.
Budu ráda, když mi zachováte i nadále přízeň, vaše Gábi.

SUTĚŽ O ZÁSTĚRKY

Pravidla soutěže:

Tentokrát nechám rozhodnout i přímo vás. Do zprávy na Facebooku Recepty dětem nebo do e-mailu sedlakova.gabriela@email.cz mi posílejte fotku jakéhokoliv jídla podle receptu z mého blogu. Tyto fotky vložím do speciálního alba na Facebooku Recepty dětem a vy budete hlasovat, kdo získá zástěrky. První 3 s největším počtem “to se mi líbí” získají hned každý po 1 zástěrce, zbylé zástěrky rozdám podle rozhodnutí odborné poroty (tedy mě, Violky a Jiříka :-)).

Své fotky můžete posílat do 13. 10. 2016 18:00, kdy je následně zároveň přidám do alba (aby bylo hlasování fér pro všechny). Následně hlasování pomocí “to se mi líbí” bude probíhat do úterý 18. 10. 2016 konkrétně 19:00.

Zástěrek je 8 a jsou podle mého vhodné cca od 3-7 let 🙂

Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Hodně štěstí všem a budu se těšit na vaše fotky.

Vzhledem k tomu, že fotek v soutěži o zástěrky došlo málo, tak každá z vás, co jste poslaly fotku hned získáváte jednu zástěrku 🙂 Konkrétně jde o: Zuzana Janková, Pavlína Kunclová, Eva Suchomelová a Tereza Šebestová. Gratuluji! 🙂

zasterka_detska_soutez img_1761 zasterka_pro_deti recepty_pro_deti_2 soutez_recepty

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...