Blog

Soutěž Moje Česko

Nikam nepůjdeš, doma budeš… tak nějak se s nadsázkou letos asi ti nahoře rozhodli, že nám dopřejí zase nějaký ten čas poznávat krásy naší země.

A teď vážně. S rodiči jsme jezdili na dovolenou vždy jen po republice. Na tu letní i zimní. Díky tomu jsem poznala hromadu krásných míst a poznala spoustu zajímavých lidí. A i když jsem od té doby poznala i hodně míst za hranicemi, tak i teď jezdíme na dovolenou a výlety po ČR. Všechny tyto cesty mají jedno společné – zážitky a vzpomínky. Ty zůstávají hlavně v nás, ale můžeme jim trochu i pomoci.

Fotky si můžete prohlédnout na počítači, v mobilu, vytisknout do alba a zarámovat… co ale vybrat vždy jednu nejlepší z dovolené a přiřadit ji na speciální místo k mapě republiky?

Soutěž na Facebooku

SOUTĚŽ na Facebooku o korkovou mapu Moje Česko a 2 sady korkových dekorací do dětských pokojů. Za výhru děkuji Zuzce z úžasného projektu Moje Česko!
→ → Jak vyhrát jednu ze tří cen? ← ←
ℹ️ Napište mi do komentáře, na které místo u nás v České republice byste se chtěli vrátit a proč. ♥ Klidně přidejte i fotku, ať se ostatní inspirují pro další výlety, až zase bude dobře.
ℹ️ Každý může přidat pouze 1 komentář.
ℹ️ Soutěž trvá do 6. 11. 2020 do 20:00! 3 šťastlivce oznámím nejpozději 10. 11. 2020.
___________________________________________________________
Soutěže se mohou účastnit všichni fanoušci ve věku nad 18 let a s doručovací adresou na území České republiky.
Soutěž pořádá Gabriela Bartošovská, autorka blogu Recepty dětem a není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

1. cena: 1 mapa Moje Česko

  • Korková mapa je lokální a etická → mapy totiž vyřezává česká chráněná dílna!
  • Je ekologická → z přírodního korku, který roste v portugalských dubových hájích.
  • Mapa se lepí rovnou na stěnu, kde drží jako o život. 🙂
  • Je jen na vás, jaké fotky si pak k jednotlivým okresům a místům přidáte. ♥

moje-cesko-mapa

2. a 3. cena: samolepky hvězdiček a mráčků 40 kusů

Samolepky z korku ve tvaru hvězdiček a mráčků můžete nalepit do dětského pokojíčku jako dekoraci třeba nad postel. Skvěle poslouží také jako lepící popisky na dárky. Nebo některé můžete nalepit na zeď na místa, kde se otvírají dveře a bouchají do zdi. Určitě to bude vypadat lépe jak klasické zarážky. 🙂

  • Stejně jako korkové mapy vše vyřezává česká chráněná dílna.
  • Také jsou z přírodního korku z Portugalska – korek je 4 mm tlustý.
  • Hvězdičky jsou široké 4-6.5 cm.
  • Mráčky pak 5-10 cm.

dekorace pro děti

Tady máte pro představu fotky naší mapy, kterou donesl loni Ježíšek, ale čeká až do nového domečku. 🙂

cesko-mapa mapa-cesko-nalepovaci mapy moje-cesko

Pár slov o projektu Moje Česko

Jak je vám už asi jasné, Moje Česko se rozrostlo o nabídku dalších krásných dekorací. Až budete mít důkladně prozkoumané naše Česko, pořiďte si domů také korkovou Evropu nebo případně rovnou celý svět. I když všichni aktuálně sedíme doma, určitě máte doma v šuplíčku spoustu fotovzpomínek z předešlých dovolených. Uvařte si dobrý čaj, upečte bábovku a společně s dětmi si prohlížejte fotky a vzpomínejte na paprsky slunce, které vás lechtaly na pláži, výlety na lodi, procházky po neznámých městech, výšlapy na kopce i hory…

Zuzka Blažková, která stojí za zrodem těchto dekorací bude mít určitě radost. Přesně pro tyto momenty totiž tyto mapy stvořila. Zuzka se snaží pomoci k udržitelnější podobě lidského konání na této planetě. Rozhodla se jít vlastní cestou propagovat myšlenku “méně věcí, více zážitků”. Věří totiž, že klíč ke štěstí člověka a k zdravé planetě leží v bohatství mysli, nikoli v bohatsví materiálním.

Souzním s tím, jak u sebe na webu píše o zpomalení a návratu ke kořenům. O tom, jak je lepší trávit víkend v přírodě, než v přeplněném nákupáku. A shodou okolností se nám toho všeho letos dostává nad míru. 🙂 Tak toho využijme a berme to jako určitou šanci k lepším zítřkům.

Důležité odkazy

E-shop

Rozhovor se Zuzkou

Facebook

 

Kategorie

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...