Blog

Soutěž s e-shopem MAMAJA

Jak moc dobře víte, nejen v kuchyni, ale celkově v domácnosti se u nás snažíme dodržovat nějaká rozumná ekologická “pravidla”. Neplýtvat, s rozumem nakupovat, podporovat místní projekty, prodejce a suroviny, šetřit energie (, i proto stavíme pasivní dům) a celkově se vše držet v určité rovnováze. Proto mě moc potěšila možnost uspořádat pro vás, moje fanoušky, novou soutěž společně s e-shopem mamaja.cz.

Na MAMAJA najdete zdravé a ekologické potřeby pro děti, věci na nošení, přírodní kosmetiku (většinu značek doma dlouhodobě používáme celá rodina, takže vřele doporučuji) a v neposlední řadě i produkty do domácnosti. Vzhledem k tomu, že k nám na začátku příštího roku přibude další člen rodiny, tak moc dobře vím, jak se hodí mít doma věci, na které se můžete spolehnout. A tady jich najdete skutečně spoustu.

Teď ale k samotné soutěži. Protože jsem chtěla, aby byla výhra spojená s vařením, tak jsme pro vás vybrali společně s MAMAJA parádní sáčky na nákupy. Ať už se vydáte s rodinou na farmářské trhy, do své oblíbené pekárny nebo supermarketu pro rohlíky, budete vybaveni! A nemusíte si domů “tahat” další zbytečný igelitový sáček. V soutěži bude mít tentokrát štěstí hned 5 z vás!

Pojďme si prohlédnout výhry:

První cena –  Sada sáčků Farmářský trh (4 typy sáčků a taška)

Sada obsahuje:

– sáček ze síťoviny na ovoce

– sáček z tenkého plátna na pečivo

– sáček ze silnějšího plátna na chleba
– sáček ze silnějšího plátna na bagety
– pevnou plátěnou tašku přes rameno

 

Vše je vyrobeno z nebělené biobavlny a navíc to tak krásně vypadá. 🙂
sada eko sáčků

Druhá a třetí cena – Sada sáčků – malá (3 typy) 3 ks

Sada obsahuje:

– sáček ze síťoviny na ovoce

– sáček z tenkého plátna na pečivo

– sáček z silnějšího plátna na chleba

Opět vše vyrobeno z nebělené biobavlny. 

sada bavlněných sáčků

Čtvrtá a pátá cena – Sada síťových sáčků 3 ks

Sada obsahuje:
– 3 sáčky z  biobavlněné síťoviny
Všechny sáčky mají utahovací šňůrku pro uzavření a zavěšení, takže jsou jako stvořené k přenášení i skladování potravin.

Informace k soutěži o EKO sáčky

Soutěž probíhá na Facebooku Recepty dětem od 24. 10. 2019 do 31. 10. 2019 do 17:00. Kompletní pravidla najdete přímo v soutěžním příspěvku. Tak hodně štěstí. 🙂

Kategorie

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...