Blog

Vše na vaření – ráj pro všechny kuchaře

Vzhledem k tomu, že bych nerada “zaprodala” svůj blog všemožným firmám a značkám, rozhodla jsem se, že budu výhradně spolupracovat s minimálním počtem projektů. Sama jsem si “vysnila”, že bych si tyto projekty i ráda vybrala. To proto, abych si za tím mohla stát a zcela je podpořit. Proto jsem opravdu moc ráda, že se mým sponzorem při psaní kuchařky stal e-shop Vše na vaření.

Proč Vše na vaření? Protože jejich název přesně vystihuje celý e-shop a prodejnu. Najdete tam skutečně naprosto vše, co potřebujete na vaření a pečení (když bereme v poraz kuchyňské nádobí a vychytávky). Také se mi líbí jejich přístup, odbornost, přehled a v neposlední řadě spolehlivost – to vše si můžete přečíst i ve spoustě kladných hodnocení na Heurece, kde se tento projekt může pochlubit označením “ověřeno zákazníky”.

Co na sebe Vše na vaření prozradili?

Provozujeme e-shop, který se zabývá prodejem kuchyňského a cukrářského vybavení, většinu značek si dovážíme, takže u nás zákazníci mohou najít zboží, které jinde prodejny nemají. Aktuálně tak máme v nabídce přes 5 tisíc produktů k okamžitému odběru, vhodný jak pro profesionální kuchyně, tak i pro začátečníky. U nás si tak vybere opravdu každý. Nabízíme prostě vše – vše na vaření i pečení.

Sortiment neustále doplňujeme dle aktuálních trendů i požadavků zákazníků. V současnosti máme zhruba padesát tuzemských i zahraničních dodavatelů. Najdete u nás zboží od prověřených výrobců a zároveň zavádíme na trh i nové značky. Provozujeme také největší gastro portál v České republice Miluji vaření, kde získáte celou řadu praktických rad a tipů, osvojíte si nové dovednosti a najdete inspiraci v podobě přehledně rozdělených receptů. Portál je s e-shopem propojený za přidání nového receptu, fotky, nebo komentáře dostane uživatel zlaťáky, které může vyměnit za slevu v našem e-shopu.

Kromě široké a pestré nabídky sortimentu je naším cílem poskytovat co nejpodrobnější informace o využití produktů a být místem, kam lidé chodí nejen nakupovat ale i hledat inspiraci. Aby se naše zboží dostalo více do povědomí lidí, spolupracujeme i s velkoobchody, které naše zboží dále distribuují.

Naší prioritou je spokojenost zákazníka, proto máme řadu možností dopravy, rychlé dodací lhůty, vyškolený personál na komunikaci se zákazníkem. A na své si přijdou i naši sousedé, protože jsme zavedli dceřiný e-shop pro zákazníky ze Slovenska Všetko na varenie.

Jak velký tým stojí za e-shopem Vše na vaření?

Vzhledem k tomu, že provozujeme také další projekty jako například milujivareni.cz a další gastroportály a e-shopy (cca 30 projektů + velkoobchod), tak spolupracujeme s mnoha externisty a firmami. Nedílnou součástí všech projektů je také náš nemalý team vlastních zaměstnanců.

Podle čeho vybíráte nové zboží pro své zákazníky? Kde se inspirujete a hledáte novinky?

Sledujeme aktuální trendy a snažíme se uspokojit poptávku. Čerpáme inspiraci z vlastních zkušeností s pečením i vařením. Náš tým je totiž složený z nadšenců do gastronomie, kteří se s vámi rádi podělí o různé tipy a triky :-)

Které hrnce na vaření (značka) patří mezi nejoblíbenější u vašich zákazníků? A které jsou podle vás nejkvalitnější?

fissler

Nabízíme hrnce značek: Fissler, Korkmaz, Ibili, a další. Každá značka je individuální. Liší se zpracováním, kvalitou a také cenou. Naši zákazníci preferují kvalitní nerezové hrnce s delší životností, takový hrnec by měl vydržet alespoň 10 a více let. Proto je naší nejprodávanější značkou hrnců turecká firma Korkmaz a německá firma Fissler. U značky nádobí Fissler můžeme počítat i s náhradními díly, které jsou schopni dohledat i po 15, či 20 letech.
Nejkvalitnější hrnce jsou současně ty nejoblíbenější, tedy od výrobce Fissler a Korkmaz.

Jaké jsou trendy v kuchyňském nádobí na rok 2017?

Vrací se do módy retro nádobí inspirované venkovem a pastelové barvy. Návrat k tradicím znamená funkčnost, a čistý design. Začíná se klást mnohem větší důraz na kvalitu a na zdravotní nezávadnost, tudíž dodavatelé začínají více využívat přírodní materiály a dbát na ekologický proces výroby.

Máte i kamennou prodejnu v Praze. Chystáte se rozrůst do jiných měst? A probíhají na prodejně například nějaké speciální akce, slevy?

Ano, kamennou prodejnu s kuchyňskými potřebami máme v Praze na Palmovce, přímo naproti divadlu Pod Palmovkou. Lokalita je výborná v tom, že je k nám velmi dobré spojení prakticky z celé Prahy. Na prodejně probíhají jednou za čtrnáct dní slevové akce, vždy na jiný druh sortimentu, aby si ze zlevněného zboží vybrali všichni naši zákazníci. Kromě slev pořádáme také sezónní akce. Během Vánoc například náš obchod provoní svařené víno, které zákazníci mohou ochutnat, a v teplých jarních měsících dokonce přímo na prodejně grilujeme! V tomto duchu chceme pokračovat i nadále a byli bychom rádi, kdyby se naše prodejna postupně rozrostla i do dalších měst.

Jaké jsou vaše plány na rok 2017? Na co se můžeme těšit?

Zákazníci se můžou těšit převážně na nové zboží, které už k nám teď míří od našich dodavatelů ze Španělska, Itálie či Turecka. Neustále také inovujeme náš e-shop, který minulý rok dostal zcela nový kabátek a je teď mnohem přehlednější a má spousty nových funkcí na které již nyní máme od zákazníků velmi kladné reakce.
Samozřejmě také investujeme do našeho zázemí a to především do skladu, kde neustále optimalizujeme rychlost expedování zásilek. V tomto roce plánujeme dokončit naprostou automatizaci skladu.

 

Zajímá vás, co je u mě nového? Přihlaste se k odběru chutných novinek (recepty, soutěže a další zajímavosti okolo blogu).

Podle zákona o ochraně osobních údajů je nutné udělit Souhlas se zpracováním osobních údajů. Požadované údaje zpracovávám konkrétně za účelem zasílání newsletterů -novinek z blogu. Stisknutím tlačítka "Registrovat se" dáváte automaticky souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje.

vse_pro_vareni vse_na_vareni_praha vse_na_vareni

02

 

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...