Blog

Recenze – Surfbar Restaurant Jedovnice

Restaurace, kterou mám “kousek” za domem. Místo, kam se ráda vracím. Navíc přímo u rybníka Olšovec, takže ideální na rodinný výlet nebo posezení s přáteli. První recenze z řady “Kde se dobře najíst” nemůže být tedy na jiný podnik, než na Surfbar Restaurant Jedovnice.

Slibovala jsem recenze na restaurace, bistra, cukrárny a další podniky, kde se dá zajít s dětmi i bez dětí. Uznávám, chvíli mi to trvalo. Každopádně hned ze startu tu pro vás mám jednu skutečnou pecku.

Dlouho jsem hledala místo, kde bych se dobře najedla a po odchodu si řekla, že sem se tedy ještě chci vrátit. O to větší překvapením pro mě bylo, že přesně takové místo je kousek od nás, v obci Jedovnice přímo u rybníka Olšovec.

“Nový” majitel se s konceptem vypořádal po svém a nutno říci, že přímo na jedničku. Od ledna do března probíhal festival světové kuchyně, ze kterého jsem ochutnala Itálii a Balkán. Každá kuchyně měla zajímavý jídelníček, někdy doplněný i doprovodným programem.

I během roku můžete zavítat na různé akce jako například Velikonoce, Brazilský víkend, čarodějnice, dětský den, burčákové slavnosti a i během věhlasného místního rybolovu je jídelníček upraven přímo na míru.

Momentálně je jídelníček “šitý podzimu na míru” – doporučuji například rilettes s domácí bagetkou, domácí hovězí hamburger, čerstvého pstruha plněného balkánským sýrem a bylinkami nebo lívance s brusinkovou omáčkou.

Pokud jste vegetariáni, i vy si přijdete na své. V jídelníčku se objevují vždy i bezmasá jídla, originální a dobře dochucená.

Když jsem přes ty recepty pro děti, tak musím konstatovat, že v tomto případě jsem více než spokojená. V dětských pokrmech nenajdete klasický smažený sýr s hranolky a smažený řízek. I v této sekci čeká milé překvapení v podobě přírodního kuřecího řízku s vařenými bramborami s máslem, špagety s cherry rajčáty a parmazánem a krupicová kaše s máslem a kakaem. Moje děti si pochutnaly.

Skvělé jídlo je podpořeno příjemným mladým personálem (za všechny návštěvy jsem byla až na jednu výjimku spokojená), útulným prostředím a v létě můžete posedět na zahrádce. Byla jsem mile překvapena, když jsme při druhé návštěvě dostali i nahřáté talíře. Jsem hrdá na to, že i na vesnici se může dobře vařit a věřte mi, že tady se vaří přímo výborně!

Pokud bych měla hodnotit nějakou stupnicí, tak z pěti hvězd dám jednoznačně plný počet. Já mám ráda inovace, tak tedy raději srdíčka ♥♥♥♥♥

Více informací včetně otevírací doby a přesné lokace najdete přímo na webu restaurace  nebo můžete sledovat na Facebooku, kde jsou vždy nejaktuálnější novinky.

recenze-blog recenze-jidlo recenze-food recenze-jedovnice recenze-surf olsovec

surfbar

Kategorie

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...

Napiš komentář

-->