Blog

Janova pec

Představuji vám Jana Krále a jeho Janovu pec

Müsli patří k nejoblíbenější variantě snídaně u většiny z nás. To kupované ze super hyper marketů jsme doma zavrhli už hodně dávno. Je přeslazené, převoněné a ovoce nechutná jako ovoce. Když je chuť a čas, tak si je pečeme doma, ale tím jak teď chodím do práce, tak času ubývá. Variantou je kvalitní kupované müsli Janova pec.

Je mi ctí, že vám můžu představit i tento projekt. Projekt, který je poctivý, dělaný s láskou a za podpory rodiny. Přesně tak si to představuji a doufám, že bude víc a víc takových fajn lidí, kteří si půjdou za svým snem.

SLEVA 10 % včetně dopravy!

Následující měsíc vyhlašujeme měsícem müsli. Abych vám udělala společně s Janovou pecí radost, tak tu pro vás mám možnost slevy na celou objednávku včetně dopravy. A určitě ji využijte, protože už brzy přijde ještě jedna pecka v podobě soutěže, kde se vám takový nákup bude hodit :-)

Jak slevu uplatnit?

Slevový kód: receptydetem01

– sleva 10% na celou objednávku včetně dopravy
– zadání kódu do pole promokód v prvním kroku objednávky
– platnost kódu od 15. 5. 2016 do 15. 6. 2016

Nově SOUTĚŽ o 3 sady po 7 krabicích  trvá do půlnoci 16. 6. 2016!!!

Co na sebe prozradil sám pan Král?

Za chvíli tomu budou tři roky, co Janova pec peče müsli. Za tu dobu rozšířila sortiment ze tří směsí o další čtyři. K tomu peče sušenky a také svou specialitu, ořechy s medem.

Müsli je slazené pouze medem a je z ovesných vloček. Je poctivé tak, jak si ho dělají lidé doma. S touto myšlenkou Jan vyvinul první příchutě a drží se jí dosud.

Maskotem Janovy pece je Jezepec, náladový jezevec. Nejlépe ho vystihují nové krabičky. Leží tam přežraný s plným břichem müsli. Občas potkáte Jezepce s Janem na trzích. Třeba v červnu spolu budou na Apetit pikniku.

ochutnavka_musli

Hlavní impuls, který stál za založením Janovy pece?

Touha po samostatnosti. Také to, že nalézt pro absolventa zajímavou práci není snadné, i když má praxi. Nezbývalo, než si tu zajímavou práci vytvořit. Pro to stačil dobrý nápad.

Kde berete inspiraci? Třeba při vymýšlení nových příchutí.

Kombinací chutí je spousta a dají se převést do müsli. Všechny mé druhy mají jedno společné- obsahují jen pár složek, aby výsledná chuť byla jasná, čistá a nepřeplácaná. Podle hlavní chuti se také směsi jmenují. Pravdou je, že při dodržování tohoto pravidla je vymýšlení nových směsí čím dál obtížnější. Nechci, aby se chutě opakovaly.

svestky_s_makem

3 nejoblíbenější místa a je jedno, jestli u nás nebo v zahraničí.

Na chalupě ve východních Čechách, doma a v Itálii. Tam mají tuze dobré jídlo.

A máte vůbec čas na dovolenou?

Nyní již ano. Je potřeba si dát občas oraz. Jeden se pak vrátí nabitý, odpočatý s chutí do práce a novými nápady.

Vaše nejoblíbenější příchuť?

Nebylo by fér jí kvůli ostatním jmenovat. Baví mě ty, které byly vymyšleny naposledy.

Jak vypadá ideální nedělní snídaně?

Tak to bude královská snídaně. Šunka, cibule, něco ostřejšího a na vrch vejce se sýrem. Nejsem moc romantický typ.

Dostáváte děkovné dopisy? Jaká reakce vás nejvíce potěšila?

Občas dostávám a vždy potěší. Někdy je den blbec a to pak milá slova potěší ze všeho nejvíc. Občas mi zákazníci volají s dotazem nebo nějakým problémem a vždy je s nimi skvělá domluva. Jednou mi psal zákazník. Byl to muž, to se moc nestává. Bez jakýchkoli superlativ věcně konstatoval, že mé výrobky jsou kvalitní a že je bude kupovat. Dostala mě ta odměřenost a čistý kalkul.

A co naopak kritika? Té se asi žádný projekt neubrání. Jak tu berete?

Věcí, které se mohou pokazit, je hodně. Občas se tak stane. Pak je důležité problém co nejdříve vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Mantra, že je zákazník vždy na prvním místě, je pravdivá. Obecné kritiky naštěstí moc není. Pár zákazníků zmínilo vyšší cenu. Tu si dovedu dobře obhájit. V porovnání s konvečním müsli je to moje levnější. Stačí si spočítat obsah ořechů a ovoce a neopomenout fakt, že není slazené cukrem a neobsahuje pšeničné vločky. V ceně je také zahrnut vysoký podíl ruční práce.

Jaké máte plány na rok 2016?

Hlavní cíl je splněn a to změna obalu. Co bude dál? Nechte se překvapit.

Sledovat žhavé novinky můžete také na Facebooku Janovy pece nebo přímo na  webu, kde lze müsli koupit, a kde i uplatníte slevu.

Foto: archiv Janova pec + pár mých fotek

janova_pec_recenze jahodove_musli_pecene recenze_musli

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...
-->