Blog

Dekorace do kuchyně

Evidentně jsem ztracená a není cesty zpět! :-)

O čem je řeč? O shromažďování různých dekorací k focení receptů. Nějak si už nedovedu představit, že bych fotila stále na jednom talířku. Teď když chystám svoji kuchařku, tak se zásoba talířků, hrnečků, utěrek a podobně značně rozšířila. A to i díky již dříve zmíněnému e-shopu Ima Dekor. Mají tam kouzlo se obklopovat se spoustou krásných věcí a nabízet je právě prostřednictvím e-shopu. Minimálně třikrát jsem si říkala, že si musím zakázat sledovat jejich FB (Facebook Ima Dekor), protože tam neustále přibývá nová krása.

Dávala jsem pár fotek k sobě na FB i Instagram a psali jste si, jestli bych nemohla nasdílet víc. Takže jsem se rozhodla tomu dát ucelenější formu tady na blogu.

V první části najdete moje novinky a v druhé části inspirace + po čem ještě pokukuji. Můžete se kochat společně se mnou ♥

Novinky do kuchyně

Tentokrát jsem se zaměřila hlavně na hrnečky. Nejvíc me zasáhl ten “zahradnický”, protože to tady u nás momentálně krásně vystihuje. Každý, kdo má zahradu, tak tam teď po zimě tráví spoustu času :-)

Hrnek Culinary Ninja byl další jasná volba. Uznejte sami, že je dokonalý :-)) I když tedy práci s noži bych mohla rozhodně ještě zdokonalit. A lama v pyžamu už je jen pomyslná třešnička na dortu ♥

Dalším zásahem do černého byla forma na muffiny ze série Vintage Indigo. Už z ní mám i velký talířek, takže jsem rozšířila sbírku :-) K té se hodí i chladící mřížka ve tvaru květiny. Tu si vybrala Violka a ani se jí nedivím, že se jí tak zalíbila. Dál asi netřeba popisovat, mrkněte na tu nádheru sami. Některé kousky jsem už použila při focení dalších receptů do kuchařky a i tady na blogu je brzy uvidíte postupně “v akci”.

3W2B0640 3W2B0638 3W2B0637 3W2B0636 3W2B0643 3W2B0642 3W2B0634 3W2B0633 3W2B0631

Inspirace designových doplňků do kuchyně

Ráda bych vám dala tipy i na další zajímavou kolekci. Konkrétně kolekci Into The Wild. Tak nějak koresponduje s venkovem, divočinou a celkově i barevně mě hodně zaujala. Zvlášť saha hrnečků. Doma by mi to asi už neprošlo, ale vám třeba jo :-) Keramické hrnky Into The Wild jsou součástí kolekce Into The Wild anglické značky Creative Tops.

into-wild-latkova-taska into-wild-kolekce-do-kuchyne hrnek-se-zajicem

Dalším pokocháním je pro mě kolekce English garden. Někteří to o mně už ví. Miluji detektivky a to hlavně z prostředí Anglie. Takže Agatha Christie a její Hercule Poirot jsou přímo moje srdcovka. Pokud jste někdy viděli seriálové zpracování, tak je tam velice často vidět právě anglický venkov, který má svoje kouzlo. A toto nádobí na mě dýchá tou kouzelnou atmosférou.

dekorace-do-kuchyne

panvicky-podnosy-prkynka

kvetovane-talire

Kategorie

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...