Blog

Soutěž s Rohlik.cz

Není rohlík jako Rohlik. Nakupovat online jsme si už zvykli. Je to pohodlné, rychlé a k dispozici máme nesčetné množství věcí. Moderní doba má svoje výhody a jednu z nich představuje právě online supermarket Rohlik.

Zatím mají to štěstí pouze v Praze, Brně a okolí, ale tak nějak věřím tomu, že se nabídka míst postupně rozšíří. Já tomuto projektu fandím hlavně kvůli tomu, že sehnat tady můžete i farmářské produkty, které tak ráda podporuji. Navíc nově můžete na Rohlíku najít právě i moje recepty, což je další výhoda – máte k dispozici rovnou i inspiraci a každý den jeden nový recept.

Nechce se vám běhat po nákupech, tahat těžko tašky, jezdit přes půl města? Pak si ten nákup určitě užijete. A navíc si všichni chválí strašně milý kurýry :-)) A mně se líbí jejich papírové tašky. Takže spousta pozitiv.

3 otázky k Rohlíku

Máte přehled o tom, kolik zhruba produktů máte momentálně k dispozici?

V Brně máme skladem již přes 8 tis. položek a v Praze kolem 10 tis. Jsou to stejná čísla jako mají větší supermarkety typu Kaufland či Albert.

Co my Češi nejraději nakupujeme (co patří mezi nejčastěji nakupovaný sortiment)?

Mezi nejprodávanějšími položkami se stále střídají banán, okurka a rohlík. 

Jaké jsou novinky posledních dní z Rohlik.cz?

Rohlík otevřel trafiku, a tak zákazníci mohou nově k nákupu nakoupit aktuální vydání časopisu Forbes a Newsweek. V Praze navíc rozšiřujeme nabídku čerstvých těstovin, takže bude k dispozici více než desítka druhů.

SOUTĚŽ O 3 × 500 KREDITŮ NA NÁKUP

Vyhrajte 3 “poukazy” na 500 kreditů (po přihlášení na účet na Rohlik se vám promění v 500 Kč, takže je potřeba, abyste měli ještě před posíláním odpovědí vytvořen účet na rohlíku) na nákup podle vlastního uvážení.

Pravidla soutěže:

Odpovězte na 2 následující otázky a čekejte, zda vybereme přímo vás. 3 šťastné výherce vylosuje Violka s Jiříkem (zveřejním video na FB). Pokud tápete s odpovědí, můžete hledat nápovědu přímo na stránkách Rohlíku.

  1. otázka: Napište 3 jména blogerek, které připravují pro Rohlík recepty.
  2. otázka: Seženete na Rohlíku i vejce z volného chovu?

Své odpovědi posílejte na e-mail sedlakova.gabriela@email.cz nebo do zprávy na FB Recepty dětem.

Soutěž trvá od 3. 10. 2016 do pátku 7. 10. 2016 přesně do 17:00. 

Video s losováním najdete na Facebooku a jména vylosovaných jsou: Ivana Čeljuska, Iva Zahrádková a Lenka Víchová Sládková, gratuluji moc!

 

rohlik 11061297_1625362897706366_8239309845739949433_o

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...