Blog

Soutěž s Bránou k dětem

Nákup všemi smysly

Bránu k dětem znám již delší dobu. Přišla jsem na tento obchod náhodou, když jsem hledala nějaké alternativy klasické kosmetiky pro Violku, která měla ekzém. Když se zadíváte na sortiment, tak zjistíte, že už to není jen o kosmetice, šátcích na miminka, látkových plenách a podobně, ale že se rozrůstá i sympatický sortiment jídla. Jídla, které je většinou zdravější alternativou.

Momentálně pro e-kuchařku Brány připravuji autorské recepty, které jsou všechny vegetariánské. Společně se mnou přispívají i další skvělé ženy, kuchařky a blogerky a je paráda, kolik inspirace zde můžete najít.

Mimochodem Bráně fandím i z toho důvodu, že z vlastní zkušenosti vím, že dávají šanci k práci i maminkám a mají parádní podmínky, což se dnes bohužel nevidí zrovna často.

Brána už není jen o e-shopu, ve svých prodejnách pořádá i různé kurzy, například o příkrmech, přirozeném vývoji dětí nebo průběhu těhotenství. Jejich prodejny najdete v Brně, Praze, Pardubicích, Olomouci, Plzni, Znojmě a v Košicích.

3 otázky k Bráně

  1. Pořádáte společně nějaké výlety a akce, kde si můžete i odpočinout od práce?

Ano, trávíme spolu příjemný pracovní čas, často se setkáváme i v době volna. Řada z nás nejsou jen kolegyněmi, ale i přítelkyněmi a k tomu patří i společné volné chvíle. Pravidelně jezdíme celá firma na víkendová i jednodenní školení, která nejsou jen o práci, ale i odpočinku a zábavě, ledaskdy je na programu i wellness a pro většinu z nás jsou tyto chvíle příjemným „dobitím baterek“.

2. Jakou novinku ze „zdravých potravin“ byste nám doporučila?

Určitě doporučujeme vyzkoušet naši specialitku, tzv. Zeměbalíčky. Jedná se o balíčky zdravých potravin, jejichž obsah se mění každý měsíc a nikdy nevíte, co v nich najdete. Můžete tak objevit spoustu nových zajímavých a chutných produktů. A když nevíte, čím obdarovat své blízké na Vánoce, může být balíček „zachráncem“, který potěší.
      3. Otevřela se teď nedávno nějaká nová prodejna Brány k dětem?
Ano, otevřeli a hned dvě po sobě. Každá je na jiném konci republiky. Ve druhé polovině srpna jsme otevírali v Plzni a na konci srpna pak ve Znojmě. Při obou příležitostech proběhla slavnostní otevírací „party“. Provozovatelkám poboček Alžbětě a Martině se podařily vybudovat moc příjemné obchůdky se zázemím pro rodiče s dětmi a s prostory pro kurzy. Pokud jste z okolí, stavte se na příjemnou návštěvu.

SOUTĚŽ O 2 BALÍČKY Z BRÁNY DĚTEM

Pravidla soutěže: pošlete mi na e-mail sedlakova.gabriela@email.cz nebo do zprávy na facebookovém profilu Recepty dětem váš oblíbený vánoční recept na cukroví. Ano, je to krapet předčasné, ale věřte mi, že my food blogeři Vánocemi žijeme už nyní :-) Aby vy, naši čtenáři, jste měli podle čeho vařit a péct. A já hledám novou inspiraci, takže mě potěší, když mi pošlete to, co máte rádi.

Vyberu 2 recepty, které mě nejvíce zaujmou, pak je zpracuji a autoři zároveň vyhrají každý jeden balíček od Brány k dětem (ceny lze poslat na území ČR).

Soutěž trvá od 19. 9. 2016 do 18:00 23. 9. 2016.

1. balíček
Dýňový kečup BIO 450 ml Georg
Rizoto Peperone – se dvěma druhy paprik LeGracie
Nápoj rýžový BIO 1 l Provamel
Kokosová voda PURE Bio Kulau
2. balíček
Olej Slunečnicový Hanys 500 ml
Rizoto Barbarossa – s červenou řepou a skořicí LeGracie
Nápoj rýžový BIO 1 l Provamel
Kokosová voda PURE Bio Kulau
Gratuluji výherkyním slečně Veronice a paní Petře (obě dvě kontaktuji přes zprávu na Facebooku). 

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...