Blog

Soutěž s Bella Rose

Na facebooku je vás ji více jak 10 000. Ano ano, krásných 10 000, a tak vás chci něčím odměnit. Mám pro vás připraveno několik soutěží a právě teď vám představuji první kolo.

Pořád tam koukáte, žasnete, přeposíláte odkazy, dáváte do záložek a připisujete na seznam “co bych jednou chtěla” – tohle je pro mě Bella Rose. Věci, které mají duši a vypadají fakt moc dobře. Parádní, když zařizujete dům, potřebujete koupit někomu dárek nebo si chcete jen tak udělat radost. Když jsem plánovala soutěže k příležitosti 10 000 fanoušků Receptů, věděla jsem, že přesně tento projekt bych vám ráda představila. A jsem moc ráda, že se to povedlo a můžu vám prozradit, že za tím vším stojí parta úžasných lidí.

Kde se vzalo, tu se vzalo, místo plné krásy

E-shop Bella Rose funguje od roku 2009. Tehdy byl jediným u nás, který se specializoval na skandinávský vintage design (který se mi tuze líbí). Každý měsíc se na webu objeví žhavé novinky, takže je stále na co koukat. Pro mě jsou samozřejmě vždy nejvíce “nebezpečné” sekce, které se věnují doplňkům do kuchyně a věci na servírování. Tady nejednou zazní jedno velké ach. Seženete tu ale také dekorace domů, lampy a lustry, kosmetiku i oblečení a doplňky.

Co mě zajímá?

Kolik lidí se momentálně podílí na chodu Bella Rose? A jaká je spolupráce na tak krásném projektu?

Na Bellarose se podílí tým 14 lidí v kancelářích a skladu v Brně. Spolupracujeme taky s dalšími 10 externisty, kteří pro nás pracují každý měsíc, ale nejsou z Brna. A jak nás práce baví? MOC! Jsme sehraný (holčičí) tým. Spojuje nás láska a vášeň k designu. Milujeme kolem sebe krásné věci. O to víc nás těší, že nám přesně tohle naše práce umožňuje, protože krásou jsme přímo obklopené.

Jaké jsou současné trendy v kuchyňských doplňcích?

Za trendy v kuchyňském nádobí považujeme zejména žíhanou keramiku, servírovací prkýnka a netrpělivě očekáváme návrat tradičního křišťálového skla – protože si to zaslouží!

Nosíte si vzájemně do práce nějaké dobroty a sdílíte si recepty?

Dobroty a recepty? To je naše! Minimálně jedenkrát do týdne si společně zamlsáme. Buď některá něco připravíme z domu nebo si necháváme dovést různé laskominy. Pověstné jsou například palačinky od kolegyně Lenky, koláčky od Terezky atd. Na Pink Monday jsme si udělaly i růžovou bábovku. V horké letní dny jsme měly ice cream party nebo jsme grilovaly u skladu. Proběhla u nás taky ochutnávka francouzského vína a pravých francouzských palačinek, které nám připravovali rodilí Francouzi. No, je toho spousta. Vlastně pořád něco mlsáme, když se nad tím zamýšlíme. A dnes tomu nebude jinak!

SOUTEŽ O SADU DĚTSKÉHO NÁDOBÍ Z BAMBUSU

Pravidla soutěže: Vaříte doma rádi společně i s dětmi? Pošlete 1 fotku, jak vám to společně jde na e-mail sedlakova.gabriela@email.cz nebo do zprávy na FB Recepty dětem. Společně s Violkou a Jiříkem vybereme 1 výherce. Je zcela na vaší fantazii, jak fotku pojmete (může být i koláž) :-) (Fotky budou zveřejněny na FB profilu Recepty dětem).

Soutěž trvá od 8. 9. 2016 do 15. 9. 2016 20:00.

O co se soutěží? 1 šťastný výherce získá krásnou sadu dětského nádobí v hodnotě 1119 Kč a v případě výhry si určíte, kterou barevnou variantu budete chtít poslat (výhra může být odeslána pouze na území ČR).

Samo nádobí má světle béžovou barvu s matným povrchem, protože je vyrobeno z bambusových vláken. Tato vlákna jsou poslední dobou velice oblíbeným materiálem pro výrobu odolného, biologicky rozložitelného nádobí, které neobsahuje BPA ani další toxické plasty. Je tedy recyklovatelné a maximálně šetrné k životnímu prostředí.

Balení obsahuje: talířek s přihrádkami, větší miska, menší miska, hrníček s ouškem, lžička, vidlička. Vše je dodáváno v hnědé papírové krabičce (viz foto). Nádobí je odolné teplotám 0-80°C. Můžete je mýt v myčce, ale není vhodné do mikrovlnné trouby.

Hodně štěstí a už teď se těším na všechny fotky :-)

Bylo skutečně těžké z tolika fotek vybrat jen jednoho šťastného výherce. Každopádně jsme se s dětmi shodli (Violka to okomentovala, že má vážně hezké sušenky) na jednom šikovném chlapečkovi, který je veliký bojovník a jeho maminka Klára Hrdá na něj může být vážně hrdá :-) Blahopřejeme a vy ostatní se můžete zapojit do dalších kol soutěží. Výhercem se tedy stává Klára Hrdá, gratuluji! :-)

14218165_10209201164959145_1299302046_n

soutez_nadobi_deti

soutez_pro_deti

soutez soutez_nadobi

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...