Blog

Křest kuchařky Recepty dětem

30. 11. 2017 byl další veliký den tohoto roku. Pokřtila jsem svoji kuchařku RECEPTY DĚTEM – Vařte pro děti tak, aby chutnalo i vám ♥

Bylo to náročné a zároveň děsně krásné a plné dojmů, smíchu, dojetí, radosti, rodiny a přítel. Bude to znít jako klišé, ale kdyby mi někdo pár let zpět řekl, že budu mít jednou svoji kuchařku, tak bych se asi hodně smála. A přece se to stalo. Splnila jsem si jeden veliký sen.

Přípravy byly krapet krkolomné, chvílemi jsem si i říkala, že to snad ani neklapne, ale nakonec vše dopadlo ještě lépe, než jsem si původně přála. Křtila jsem v krásné literární kavárně Café Gaviota. Výběr místa si všichni pochvalovali, přitom se dá říct, že si to místo našlo mě :-) Vzhledem k pracovní vytíženosti jsem vzdala šanci zvládnout přípravu jídla, takže jen naše mamka upekla ty nejlepší svatební koláčky a celý catering jsem nechala přímo na kavárně. A nutno dodat, že to byla veliká mňamka! Já tedy vše nestihla ochutnat, protože jsem byla v jednom kole, ale naprosto všichni ho vychvalovali do nebes.

Jako kmotry přijaly pozvání 4 úžasné ženy a mámy! Markét a Míša z projektu Mámami a Dáša s Peťou z Testováno na dětech. Oba projekty stojí za to sledovat, takže pokud to ještě neděláte, tak začněte :-) Markét a míša jsou z Brna a sleduji je už delší dobu hlavně na Instagramu. Líbí se mi jejich přístup k životu, jejich práce a fotky. Možná se zdá až úsměvné, že jsme se poprvé všechny viděly až přímo na křtu, ale vůbec mi to tak nepřišlo. Byla jsem moc ráda, že právě ony moje pozvání přijaly. Mimochodem u nich v e-shopu najdete děsně krásný věci pro celou rodinu a momentálně i krásný vánoční e-book.

Testováno na dětech určitě znáte, protože jsem určitý čas byla součástí. Kdyby ale náhodou někdo nevěděl, tak na jejich webu najdete spoustu inspirace na tvoření, recenze, soutěže a testování produktů a služeb. K tomu je občas můžete potkat i na různých akcích s jejich workshopy pro děti. A můžu vám prozradit, že Dáša mě na křtu rozbrečela a dojala svým “proslovem” :-) Což jsem tedy neplánovala se dojímat, ale povedlo se mi to hned na začátku, kdy jsem děkovala své rodině za podporu během psaní kuchařky :-) Byl to prostě nával emocí, které nešly zastavit :-)

A protože jsem chtěla mít na křest i “hmotnou” památku, tak jsem poprosila o nafocení akce našeho svatebního fotografa Ondřeje, který má prostě dar zachytit atmosféru ♥ Pár jeho fotek najdete i v kuchařce, protože nás fotil tady u nás :-) Při prohlížení fotek jsem se dojala podruhé a jsem vážně šťastná, že k nám už patří a jen tak se nás nezbaví :-)

Možná se ptáte, čím že se křtilo :-) Křtilo se nasušenou levandulí a šalvějí ♥ Bylinky k mému vaření patří a i v kuchařce najdete recept například na levandulové sušenky.

Kuchařku si stále můžete koupit i u mě na blogu → KOUPIT KUCHAŘKU ← a teď už konec řečí a hurá na fotky :-)

krest-kucharky kucharka cafe-gaviota kucharka-detem kucharka-recepty-detem-krest kmotry-kucharky kucharka-pro-deti krest krest-brno krest-knihy recepty-detem-krest IMGL0185 IMGL0195 IMGL0206 IMGL0212 IMGL0220 IMGL0234 IMGL0242 IMGL0259 IMGL0279 IMGL0285 IMGL0292 IMGL0298 IMGL0301 IMGL0307 IMGL0309 IMGL0322 IMGL0329 IMGL0352 IMGL0391 IMGL0408 IMGL0411 IMGL0419 IMGL0453 IMGL0474 IMGL0481 IMGL0490 IMGL0498 IMGL0503 IMGL0513 IMGL0521 IMGL0566

Kategorie

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...