Blog

Já a Prostřeno

O tom, že se přihlásím do pořadu Prostřeno, jsem uvažovala skutečně dlouho. Tento rok byl a je plný výzev, a tak jsem přijala i tuto. Nečekejte zákulisní informace, kdo, jak a s kým. Chci se s vámi podělit spíše o osobní dojmy.

V první řadě musím říct, že nelituji své účasti. Já si celý týden užila. Získala jsem nové zkušenosti, poznala fajn lidi a štáb byl skvělý. Nejsem nervózní typ, ale i tak mě samotnou překvapilo, že skutečně nebyl jediný moment, kdy bych byla nervózní a na kamery jsem reagovala dobře. Je tedy fakt, že až když se člověk vidí v televizi, tak jsem si občas musela povzdechnout, že to teda vypadám.
Samo sebou, nikdy nejde vše tak, jak by si člověk přál. V našem případě se tím nepříjemným bodem stala Veronika. Nehodlám nikoho špinit nebo hodnotit, obrázek si o ní udělala většina z vás zřejmě již v pondělí. Mě osobně ale na konci týdne ranilo, že jsem stále ještě v některých případech hodně naivní. Ale i přes to se nadále budu řídit heslem, že co my sami nechceme, aby jiní činili nám, tak to my nečiňme jiným.
Za všechny účastníky (ano i za ty, co se nepředvedli v nejlepším světle) mě mrzí ovšem to, jak se vyjadřuje velká spousta účastníků diskuzí. Je to samý anonym, ale evidentně znají každého účastníka natolik, že ho mohou rozebrat do posledního detailu a navíc většinou pěkně sprostě. O to víc si vážím každého slušného komentáře, který je k věci a může být klidně i konstruktivně kritický. Sama za sebe mohu říct, že mě to nemůže rozhodit, protože to píší lidi, kteří nás neznají.
Před natáčením jsem si říkala, že budu hodnotit jídlo a zábavu, vyvaruji se nějakého zaujetí a jsem ráda, že sama za sebe mohu říct, že jsem to dodržela. Za každým svým bodovým hodnocením si stojím. Patricii jsem výhru přála a zasloužila si ji. Skvěle uvařila a byla milou a pozornou hostitelkou. Moje svědomí a chuťové buňky by mi ten večer nedovolily jinak, než dát 10 bodů.
Neměla jsem potřebu se nechat strhnout, předvádět se a dělat ze sebe něco, co nejsem. Už vůbec jsem neměla potřebu taktizovat, což mě skutečně pobavilo v některých komentářích. Taktiku si představuje zřejmě každý jinak, a kdyby tak jako já taktizovala třeba i Veronika, mohl být celý týden ještě více fajn.
Týden v Prostřeno mi hlavně hodně dal a jsem za něj ráda. Člověk si uvědomí spoustu věcí a tak nějak si váží toho, jaký je a jakými lidmi se obklopuje. Děkuji vám všem za komentáře a podporu během vysílání. A děkuji všem doma.
Na konec bych ráda zveřejnila jeden obrázek, který mám již nějaký čas v záložce. Myslím si, že je dostatečně výstižný a nepotřebuje komentáře…
11139386_749986128440196_6751461826723314499_n

 

Kategorie

Autor

Gabi

Sdílení & Tisk

Dejte vědět svým přátelům...
-->